Poznaj naszych ekspertów

Zebraliśmy zespół ekspertów i inżynierów, którzy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem w dziedzinach energetyki, budownictwa, nieruchomości i informatyki. Powierzając nam zadanie sporządzenia świadectwa energetycznego, klient dostaje gwarancję najlepszej jakości.
Sławek Zieliński
Architekt
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Uprawniony architekt, MOIA, posiadający wiedzę z zakresu teorii i historii architektury, ogólnobudowlaną, doświadczenie w koncepcjach i konkursach urbanistycznych, prowadzeniu dużych projektów od etapu koncepcji aż po realizację oraz zdolności menadżerskie w kierowaniu zespołem ludzi. Laureat konkursów urbanistyczno - architektonicznych.
Marek Budziński
Inżynier budownictwa
Doświadczony architekt i konstruktor, absolwent dwóch renomowanych uczelni technicznych - Politechniki Wrocławskiej oraz Politechniki Krakowskiej – na których zdobył wszechstronne wykształcenie w dziedzinie budownictwa lądowego i architektury. Posiada obszerną wiedzę techniczną i praktyczną, obejmującą również zagadnienia związane z regulacjami prawnymi i budowlanymi. Ponadto jest ekspertem w dziedzinie świadectw energetycznych. Jego kariera zawodowa opiera się na wieloletnim praktycznym doświadczeniu w branży budowlanej.